Vývoj hry


Hra se začala vyvíjet na podzim roku 2014 jako projekt do školy. Bohužel, znechucen přístupem cvičícího jsem dodělal co bylo třeba na zápočet a ve formě rozpracovaného projektu jsem od dalšího vývoje upustil. K dalšímu programování došlo až na podzim dalšího roku, kdy jsem se rozhodl, že si tuto hru vezmu jako téma své bakalářské práce, jelikož mě to baví a byla by škoda nechat tento nápad jen tak ležet ladem. Jako první jsem musel vyvinout editor map, na kterém momentálně stále pracuji, aby bylo vůbec možné se s postavami pohybovat a aby server věděl, kde se mají dát provádět jaké úkony. Jako další přišla na řadu lepší grafika, než kterou jsem používal pro projekt. S touto mi pomáhala má přítelkyně Kristýna Žlebková.

Technické info


Hra je implementována v jazyce Java, může tudíž běžet nejen na Windows ale i například Linuxu. Na spuštění nepotřebujete nijak výkonný počítač. Hra je o velikosti cca 10MB kdy si z webových stránek stáhnete klienta pomocí kterého se registrujete. Do budoucna bude na webu k dispozici nástroj na správu účtů online.

Autor


Autorem hry je Martin Krča. Studuji na vysoké školy a letos budu dělat zkoušky na titul bakaláře. Rád jezdím autem či celkově někam jezdím na výlety, rád sportuji či se chodím bavit.